trycholog

Renata Modzelewska

Witam Cię SERDECZNIE na mojej stronie

Jako Analityk Chemiczny, doświadczony Trycholog  z wieloletnim stażem, członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, Refleksoterapeuta oraz Dietetyk Kliniczny na swoim koncie posiadam wiele udokumentowanych sukcesów w praktycznej pracy z klientami.

W swojej pracy, dzięki zaawansowanej diagnostyce trychoskopowej i dokładnemu wywiadowi z klientem staram się ustalić przyczyny problemu. Dlatego często proszę o wykonanie dodatkowych badań analitycznych i współpracę z odpowiednim lekarzem specjalistą

Profesjonalny dobór odpowiednich zabiegów trychologicznych, pielęgnacji domowej, naturalnej suplementacji i wspomagania organizmu za pomocą diety – pozwala uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Wprowadzony program „przywracania naturalnej równowagi organizmu” znacząco przyspiesza i zwiększa efekty kuracji nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Trychologia oraz refleksoterapia głowy, prawidłowe odżywianie,  holistyczne podejście do organizmu człowieka, wykorzystywanie natury i nauki, aby pomóc we wszelkich problemach skóry głowy i włosów jest moją pasją i niezmiernie ciekawą dziedziną, w której ciągle poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie, przekazując je swoim kursantom, a także klientom.

Dodatkowo jako Instruktor Szkoleniowy z dziedziny Trychologii. prowadzę Akademię Trychologii Praktycznej i liczne szkolenia z dziedziny Trychologii.

Jako jedyny Gabinet Trychologiczny w Wieliczce posiadam Certyfikat do kwalifikacji klienta trychologicznego do przeszczepu włosów i sprawowania opieki nad pacjentem po przeszczepie.

Jeżeli więc  Twój problem to wypadające, osłabione włosy, swędząca, łuszcząca lub przetłuszczają się skóra głowy, chciałbyś uzyskać szczegółowe informacje o przeszczepie włosów  zapraszam – umów się na wizytę. 

Top Open

Umów się na wizytę

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Umów się na wizytę